T O P
praudasvk

Niektori uzivatelia by mali citact viac knih.


AssistBorn4589

Chceš povedať, že ani ty nechápeš rozdiel medzi čítaním knihy a strelbou zbraňou?


InRealityItWasntMe

chapem, po strielani zbranou su povacsine ludia mrtvy


Cochces

Si precitaj, co si postol, a este raz, a este raz........ Ak ti nevadi, co si postol, tak v mojich ociach si uchylom, a deviantom, a pedofilom.... Deti sa nedotykajte vasou spinavou ideologiou. Mas ty vobec deti?


drobizg81

Keďže sa nad tým tak veľmi pohorsujes, tak sa chcem spýtať, či si teda ozaj myslíš, že ak si nejaké dieťa (myslím že by bolo vhodné aj uviesť nejakú dolnú hranicu veku) prečíta knihu o homosexualite, tak sa z neho môže stať gay alebo lesba? Čakám nejakú normálnu odpoveď v štýle áno/nie, ale môžeš to aj rozviesť. Ďakujem.


Cochces

V rodine plno gayov… Čo chceš povedať, že som homofob?? To si chcela načrtnut tvojim podtónom? Ty vieš, čo v tych knozkach je? Vieš čo, ber si deti na drag boys čítanie. Ja to robiť nebudem, ale ty si so svojimi deťmi rob čochceš.


drobizg81

Nepochopil som tvoju odpoveď. Bola vôbec určená mne na moju otázku?


ConfidenceOwn2942

Počkaj, stáva sa z teba bakana liberalka? 😱 Ľudia si podľa teba môžu robiť so svojím životom čo chcú namiesto toho, aby ho žili podľa tvojich predstáv? Inak, mám v rodine gayov, teda niesom homofob je slovenská verzia "mám kamaráta černocha nemôžem byť rasista"? 😀 A ty vieš čo je v tých knihách keď sú pre teba ľudia automaticky pedofili, uchylaci a neviem čo ešte? 😀 A hlavne, prečo teda žiješ na tom skazenom západe, keď existujú konzervatívnejšie krajiny, ktoré by ti vyhovovali viac?


InRealityItWasntMe

ano daj este nejake buzzwords, ktore opakujes zo svojej ideologie


Cochces

Jedna otazka: Mas dieta????


InRealityItWasntMe

zrazu ta zaujmaju informacie o mne? myslis si, ze sa budem doxxovat?


Cochces

Vies, lebo, ked mas deti, tak nedovolis, aby im vymyvali mozgy taketo kreatury. Podla man deti nemas, a preto ti to nevadi. Nech si citaju ich drag knizky 18rocnym, ale nie detom.....


[deleted]

[удалено]


Cochces

Tvoje deti citali drag knizky?


Moonnoonsupper

Mne napriklad dokonca ani knihy s nabozenskou tematikou nevadia. Viem sa cez to preniest, ze vela detom sa takto mozgy vymyvaju. Keby malo zmiznut zo sveta vsetko, co niekomu vadi, to by bolo sveta zit. Ostal by som tu sam s par ludmi. Svoj argument by som rad posilnil konstatovanim, ze mam deti. Dokonca viac menej blondave, ak to pomoze. /s


InRealityItWasntMe

nebudem ti to hovorit, kedze sa riadim tvojim odporucanim 😉 https://preview.redd.it/re8yom1aq62b1.png?width=333&format=png&auto=webp&v=enabled&s=b34e3821180f23c9b956fddc7ac761a048556a37 ​ co je lepsie? zive dieta, ktore je LGBT, alebo zastrelene dieta?


Cochces

Jaaj to je z nášho súkromneho chatu, čo sme si písali. Ty si sa tu už raz môjmu dieťatu a mne vyhrážal.


InRealityItWasntMe

vyhrazal? ako? zase si nieco citala bez pochopenia?


Cochces

Ty si mi napísal odporný komentar o mojom dieťati, a ja som ti odpisala, ze sa nikdy viac o mojom dietati vyjadrovat nemas. Teraz viem, ze si na teba musim davat dvojnasobne pozor, kedze si zástancom útokov na deti cez trans/drag idelogiu.


InRealityItWasntMe

aha, takze ani nevies aky komentar som napisal >Teraz viem, ze si na teba musim davat dvojnasobne pozor, kedze si zástancom útokov na deti cez trans/drag idelogiu. takze dalsie bullshity si vymyslas? len tak dalej


Cochces

Kludne sa priznaj, si drag alebo trans?


Cochces

Mas dieta?


InRealityItWasntMe

precitaj este raz a s porozumenim [https://www.reddit.com/r/realSlovakia/comments/13s6zqf/comment/jloblip/?utm\_source=reddit&utm\_medium=web2x&context=3](https://www.reddit.com/r/realSlovakia/comments/13s6zqf/comment/jloblip/?utm_source=reddit&utm_medium=web2x&context=3)